•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 192
   کد: 186591
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

   اولین فراخوان مشارکت در طرح مشهد، شهریادگیرنده

   شهرداری مشهد در نظر دارد به منظور همکاری در طرح مشهد شهریادگیرنده از میان تشکل‌های مردم‌نهاد، مؤسسات و شرکت‌های فعال در حوزه‌ی آموزش، کارآفرینی، رسانه، حقوق شهروندی و سواد مالی-اقتصادی، پس از ارزیابی، نسبت به انتخاب نهادهای اصلح و نیز انعقاد قرارداد با آنان اقدام نماید.
   اولین فراخوان مشارکت در طرح مشهد، شهریادگیرنده

   به اطلاع کلیه تشکل‌ها مردم‌نهاد و مؤسسات و شرکت‌های فعال در حوزه آموزش، کارآفرینی، رسانه، حقوق شهروندی و سواد مالی اقتصادی، می‌رساند اولین فراخوان همکاری در راستای الحاق مشهد به شبکه شهرهای یادگیرنده یونسکو (GNLC) به‌صورت عمومی اعلام می‌گردد.
   مشهد با توجه به اقدامات درخشان در حوزه آموزش و سواد‌آموزی، در سال 1398 مورد تأیید و پذیرش مؤسسه UIL یونسکو قرار گرفت و به شبکه جهانی شهرهای یادگیرنده (GNLC) پیوست. این شبکه که به نام (Global Network of Learning Cities) GNLC است تحت نظر مؤسسه UIL زیر نظر سازمان ملل متحد (یونسکو) فعالیت می‌کند.
   پیرو الحاق مشهد به این شبکه در نظر است شهرداری مشهد با همکاری تشکل‌های مردم‌نهاد، مؤسسات و شرکت‌های فعال در حوزه‌های مذکور پس از شناسایی شهروندان در 4 منطقه پایلوت شهری، به آموزش سواد کارآفرینی، سواد مالی، سواد رسانه‌ای و سواد شهروندی بپردازد.
   لذا شایسته است تشکل‌ها و مؤسساتی که توانایی همکاری در این پروژه را دارا هستند پس از ارتباط با کارشناسان شهرداری روزمه و شرایط همکاری خود را تا پایان آذرماه سال جاری به آدرس الکترونیکی Creativecity@mashhad.ir ارسال نمایند. بدیهی است ارسال اسناد صرفاً در زمان مقرر قابل‌قبول بوده و بعد از تاریخ درج‌شده امکان بررسی اسناد وجود نخواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری (7 الی 14) با کارشناسان اداره شهر خلاق به شماره 37050282 تماس برقرار نمائید.

   تعداد بازدید: 192
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,145,522
  تعداد بازدید امروز : 1,049
  تعداد بازدید دیروز : 1,448
  آخرین به روزرسانی : 08:27  1398/09/23
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد