•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 345
   کد: 184246
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵

   فراخوان انتخاب مشاور مهندسی ارزش

   شهرداری مشهد در سال 98 جهت برونسپاری 5 عنوان مهندسی ارزش درنظر دارد از میان مشاورین ارائه دهنده پروپزال و پس از ارزیابی کیفی، فنی و مالی نسبت به انتخاب مشاور اصلح و انعقاد قرارداد با مشاور اقدام می نماید.
   انتخاب مشاور مهندسی ارزش

   اطلاع می رساند شهرداری مشهد جهت انتخاب مشاور مهندسی ارزش برای پنج پروژه خود به شرح ذیل از طریق فراخوان عمومی و به روش "انتخاب بر اساس کیفیت و قیمت" اقدام می نماید. لیست پروژه ها جهت برونسپاری عبارتند از :

   1-     مهندسی ارزش تقاطع غیرهمسطح مجیدیه میثاق

   2-     مهندسی ارزش میدان چند سطحی نمایشگاه

   3-     مهندسی ارزش پایانه چند منظوره شرق

   4-     مهندسی ارزش خط 3 قطار شهری

   5-     مهندسی ارزش ناوگان خدمات شهری

   لذا شایسته است شرکت های مهندسین مشاور که در این زمینه فعالیت و نیز تمایل به همکاری با شهرداری مشهد را دارند، ضمن دریافت و مطالعه معیارهای ارزیابی کیفی مشاوران ارائه دهنده خدمات مطالعات ارزش، پروپزال مهندسی ارزش و فایل اکسل خلاصه رزومه تیم کارشناسان مستقل در انتهای صفحه، اسناد لازم را در قالب فایل PDF (بصورت یکپارچه)و نیز فرمت اولیه حداکثر تا تاریخ 1398/07/30 به آدرس الکترونیکvaluestudy@mashhad.ir  ارسال نمایند. لازم به ذکر است مشاورین ذی‌صلاح پایه یک تخصصی در رشته های مرتبط با خدمات شهرداری که در تیم پیشنهادی خود از راهبران و تسهیلگران مورد تأیید انجمن مهندسی ارزش استفاده نمایند نیز امکان شرکت در این ارزیابی را دارند.

   بدیهی است ارسال اسناد صرفا در زمان مقرر قابل قبول بوده و بعد از تاریخ درج شده امکان بررسی اسناد وجود نخواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر علاقه مندان می توانند در ساعات اداری ( 7:00 الی 14:00 ) با کارشناس مهندسی ارزش به شماره 31291835 تماس برقرار نمایند.

   لازم به ذکر است شرکت های متقاضی که دارای توان اجرایی لازم، ساختار و تجربه اجرایی مرتبط باشند اسناد مرتبط را تهیه و به آدرس الکترونیکی فوق ارسال نمایند. شایان ذکر است یک ماه بعد از اتمام زمان فراخوان نتایج به مشاورین اطلاع رسانی خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 345
    فایل پیوست
    
   پروپزال مهندسی ارزش514.07  کیلوبایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,104,438
  تعداد بازدید امروز : 236
  تعداد بازدید دیروز : 974
  آخرین به روزرسانی : 10:12  1398/08/21
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد