•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 347
   کد: 179485
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳

   جلسه اول از بررسی طرح سرویس های بهداشتی هوشمند با استفاده از اتوبوس های فرسوده و بلاستفاده در مرکز نوآوری شهری برگزار گردید.

   این جلسه ضمن معرفی مرکز نوآروی و ماهیت از تاسیس این مرکز و اهداف آن توسط مدیر مرکز نوآوری جناب اقای دکتر عباس زاده، طرح پیشنهادی توسط مشاور محترم شرکت ایران کارتینگ جناب آقای مهندس صالحی به طور کامل در حضور مسئولین محترم حوزه های محتلف از جمله، سازمان آتش نشانی، سازمان اتوبوس رانی، معاونت حمل و نقل و ترافیک و دفتر آمار و پژوهش و مطالعات راهبردی، بیان گردید
   جلسه اول از بررسی طرح سرویس های بهداشتی هوشمند با استفاده از اتوبوس های فرسوده و بلاستفاده در مرکز نوآوری شهری برگزار گردید.

    در این جلسه ضمن معرفی مرکز نوآروی و ماهیت از تاسیس این مرکز و اهداف آن توسط مدیر مرکز نوآوری جناب اقای دکتر عباس زاده، طرح پیشنهادی توسط مشاور محترم شرکت ایران کارتینگ جناب آقای مهندس صالحی به طور کامل در حضور مسئولین محترم حوزه های محتلف از جمله، سازمان آتش نشانی، سازمان اتوبوس رانی، معاونت حمل و نقل و ترافیک و دفتر آمار و پژوهش و مطالعات راهبردی، بیان گردید، که در نهایت نقاط ضعف و قوت طرح توسط خبرگان محترم مورد نقد و بررسی قرار گرفت. در انتها مسئولین محترم سازمان ها با کلیت طرح موافقت کردند و مقرر گردید که در جلسه آتی طرح به طوری جزیی تر مورد بررسی قرار گردید تا بتوان به طور دقیق تر و شفاف تر تصمیم لازم اتخاذ گردد.

   تعداد بازدید: 347
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,145,649
  تعداد بازدید امروز : 1,176
  تعداد بازدید دیروز : 1,448
  آخرین به روزرسانی : 08:27  1398/09/23
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد