•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 264
   کد: 153554
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
   پیوند مدیریت شهری مشهد با دانشگاه‌ها

   آغاز به کار دفتر شهرداری در دانشکده علوم اداری اقتصاد دانشگاه‌های فردوسی

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در این باره با اشاره به راه‌اندازی دو دفتر دیگر در دو دانشکده مهندسی و اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهدخبر داد و از حمایت‌هایی که شهرداری می‌تواند از پروژه‌های ارائه شده توسط دانشجویان برای حل مسائل مدیریت شهری داشته باشند، سخن گفت.
    پیوند مدیریت شهری مشهد با دانشگاه‌ها

   آغاز به کار دفتر شهرداری در دانشکده علوم اداری اقتصاد دانشگاه‌ فردوسی

   پیوند مدیریت شهری مشهد با دانشگاه‌ها
   رنگیان-شهرآراآنلاین،28 اردیبهشت سالن «بزرگ‌نیای» دانشکده ریاضی نخستین میزبان مسئولان برای انعقاد تفاهم‌نامه در زمینه همکاری میان دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد بود که تفاهم‌نامه دفتر همکاری‌های علمی، پژوهشی و فناوری‌های شهری به منظور ایجاد و توسعه همکاری‌های علمی، پژوهشی، فناوری و نزدیکی هر چه بیشتر نهادهای اجرایی و علمی صورت گرفت، این رخداد نخستین گام عملی مدیریت شهری در زمینه راه‌اندازی دفتر شهرداری برای شناسایی ظرفیت جامعه آکادمیک به شمار می‌رود و حالا خبرها حکایت از آن دارد که این دفاتر بناست توسعه یابد.

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در این باره با اشاره به راه‌اندازی دو دفتر دیگر در دو دانشکده مهندسی و اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد از از حمایت‌هایی که شهرداری می‌تواند از پروژه‌های ارائه شده توسط دانشجویان برای حل مسائل مدیریت شهری داشته باشند، سخن گفت.

   شهریار آل‌شیخ در گفت‌وگو با شهرآرا ایجاد محرک‌های شهر خلاق، جذب سرمایه، ایجاد کارآفرینی و اقتصاد مبدل را از دغدغه‌های نوین مدیریت شهری برشمرد و گفت که نداشتن شاخص‌های درست و پایه‌های دقیق برای برنامه‌ریزی‌ها باعث شده‌ برنامه‌های بعدی هم دچار چالش شوند ، از این‌رو مدل‌سازی و پردازش داده‌ها از نیازهای اساسی برای تصمیم‌سازی‌ها در شهرداری مشهد است.

   وی به تعیین سه سطح دانشجو، اعضای هیئت علمی و تشکل‌های فعال در دانشگاه اشاره کرد و افزود: شهرداری با حمایت از پایان‌نامه‌ها در حوزه مدیریت شهری، دانشجویانی را که علاقه‌مند به ورود به فعالیت‌های شهرداری و ارائه ایده در این زمینه هستند، در قالب شرکت‌های دانش‌بنیان و تا تکمیل فرآیند تولید محصول مورد حمایت قرارمی‌دهد.

   ارتباط علمی با اعضای هیئت علمی در کمیسیون‌ها و آشنایی این افراد با چالش‌های شهرداری در راستای تعریف دقیق‌تر مسائل و تعامل در حل مسئله موضوع دیگری بود که آل‌شیخ مطرح کرد.

    

   تعداد بازدید: 264
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,065,657
  تعداد بازدید امروز : 732
  تعداد بازدید دیروز : 1,635
  آخرین به روزرسانی : 12:34  1398/07/22
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد