• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 232
   کد: 151382
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
   آغاز همکاری‌های شهرداری مشهد و اصفهان در حوزه تبادل تجربیات و طرح‌های پژوهشی

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: با تبادل طرح‌های پژوهشی و مطالعاتی بین شهرداری‌های مشهد و اصفهان، نقطه شروعی برای استفاده از تجربیات و دانش شهرداری‌های کلان‌شهرها ایجاد شده است

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: با تبادل طرح‌های پژوهشی و مطالعاتی بین شهرداری‌های مشهد و اصفهان، نقطه شروعی برای استفاده از تجربیات و دانش شهرداری‌های کلان‌شهرها ایجاد شده است.
   آغاز همکاری‌های شهرداری مشهد و اصفهان در حوزه تبادل تجربیات و طرح‌های پژوهشی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، بهروز ارباب شیرانی در نشست با معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: از میزبانی شهرداری مشهد تشکر می‌کنم که زمینه این تبادل تجربیات و دانش را بین سه شهر تهران، اصفهان و مشهد فراهم ساختند تا نقطه شروعی باشد که بتوانیم در آینده از تجربیات و دانش و دستاوردهای هم در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شویم.
   وی افزود: امروز کار از حوزه مطالعات و دانش شروع می‌شود اما در آینده در سایر حوزه‌های مدیریت شهری شاهد توسعه این تعامل بین شهرداری‌های کلان شهرها خواهیم بود.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان ادامه داد: وقتی از مسئله ترافیک سخن می‌گوییم یا از موضوعاتی مانند حمل و نقل هوشمند و یا آلودگی هوا سخن به میان می‌آوریم، اینها با شدت و ضعفی به همه کلان‌شهرها ارتباط دارد.
   شیرانی بیان کرد: در این همکاری‌ها به راه‌های کاربردی و اجرایی خواهیم رسید. از طرف شهرداری اصفهان اعلام می‌کنم که آمادگی داریم تا آنچه در آنجا اتفاق افتاده اعم از دانش و دستاوردها و تجارب خود را در اختیار شهرداری مشهد و سایر کلان شهرها قرار دهیم

   تعداد بازدید: 232
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,101,006
  تعداد بازدید امروز : 1,206
  تعداد بازدید دیروز : 1,674
  آخرین به روزرسانی : 10:12  1398/08/21
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد