•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 1854
   کد: 17437
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
   حمایت از پایان نامه های دانشجویی

   حمایت از پایان نامه های دانشجویی

   شهرداری مشهد به منظور برقراری ارتباط نزدیک تر با مراکز دانشگاهی، بهره گیری از ذهن خلاق دانشجویان، ایجاد زمینه برای بروز خلاقیتهای علمی و پژوهشی و همچنین ارج نهادن به استعدادهای برتر ایشان در جهت رشد و ارتقاء پژوهشهای کاربردی در حوزه مسایل شهری و رفع مشکلات آن و با عنایت به بهره‌گیری از توان و ظرفیتهای بالقوه دانشگاهها و تشویق استادان و دانشجویان در سوق دادن و انجام تحقیقات در این زمینه‌ها، حمایت خود را از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در موضوعات معطوف به مسایل کاربردی شهری اعلام می‌دارد.
   حمایت از پایان نامه های دانشجویی
   شهرداری مشهد به منظور برقراری ارتباط نزدیک تر با مراکز دانشگاهی، بهره گیری از ذهن خلاق دانشجویان، ایجاد زمینه برای بروز خلاقیتهای علمی و پژوهشی و همچنین ارج نهادن به استعدادهای برتر ایشان در جهت رشد و ارتقاء پژوهشهای کاربردی در حوزه مسایل شهری و رفع مشکلات آن و با عنایت به بهره‌گیری از توان و ظرفیتهای بالقوه دانشگاهها و تشویق استادان و دانشجویان در سوق دادن و انجام تحقیقات در این زمینه‌ها، حمایت خود را از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در موضوعات معطوف به مسایل کاربردی شهری اعلام می‌دارد.
   مدیریت توسعه و پژوهش شهرداری مشهد جهت حمایت از پایان‏ نامه‏ های دانشجویی اقدام به تعیین محورهای اصلی و موضوعات پیشنهادی پایان نامه های دانشجویی نموده است. دانشجویان می‏توانند پایان نامه خویش را از میان موضوعات پیشنهادی یا سایر موضوعات در چارچوب محورهای اعلام شده که ارتباط با حوزه مسایل شهری داشته باشد انتخاب نموده و از حمایتهای شهرداری برخوردار شوند. محورهای اولویت دار پایان نامه ها به شرح زیر می‏باشد.
   تلفن تماس 05116006128
    
    
   تعداد بازدید: 1854
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,241,578
  تعداد بازدید امروز : 86
  تعداد بازدید دیروز : 427
  آخرین به روزرسانی : 12:55  1399/02/02
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد