•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 695
   کد: 699
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۵/۲۲

   ارائه کارگاه آموزشی با عنوان "شناخت اقتصاد محلی الزامی برای برنامه ریزی راهبرد توسعه اقتصادی شهر"

   پنجمین جشنواره برترین های پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری و روستایی کشور صبح روز دوشنبه 10 بهمن با حضور جمع کثیری از شهرداران، معاونان، مدیران و کارشناسان شهرداری ها، معاونان عمرانی و مدیران کل دفاتر امور شهری و شوراها و امور روستایی استانداری ها از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در وزارت کشور برگزار گردید.
   ارائه کارگاه آموزشی با عنوان "شناخت اقتصاد محلی الزامی برای برنامه ریزی راهبرد توسعه اقتصادی شهر"

   پنجمین جشنواره برترین های پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری و روستایی کشور صبح روز دوشنبه 10 بهمن با حضور جمع کثیری از شهرداران، معاونان، مدیران  و کارشناسان شهرداری ها، معاونان عمرانی و مدیران کل دفاتر امور شهری و شوراها و امور روستایی استانداری ها از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در وزارت کشور برگزار گردید. در این جشنواره چهار کارگاه های آموزشی تخصصی نیز برگزار گردید، که شهرداری مشهد نیز کارگاه آموزشی با عنوان "شناخت اقتصاد محلی الزامی برای برنامه ریزی راهبرد توسعه اقتصادی شهر" توسط  جناب آقای مهندس علی فیروززارع مسئول گروه تحقیقات اقتصاد شهری مدیریت توسعه و پژوهش برای شرکت کنندگان در جشنواره با حضور جمعی از مدیران سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مدیران دفاتر امور شهری و روستایی استانداری‌های کشور و مدیران و کارشناسان شهرداری‌های سراسر کشور، برگزار نمود. این کارگاه که مورد استقبال حاضرین در جشنواره قرار گرفت، ضمن بیان لزوم شناخت اقتصاد محلی و بررسی تجارب جهانی در این زمینه، به معرفی و بررسی فرایند تهیه راهبرد توسعه اقتصاد محلی، داده های مورد نیاز، ابزارهای پیمایش، ابزارهای تحلیل داده ها و ابزارهای ارائه و توسعه راهبردها پرداختند. در ادامه مسئول گروه تحقیقات اقتصاد شهری، تجربه شهرداری مشهد را در این زمینه که تمام مراحل فوقالذکر را برای تهیه و تدوین سند راهبرد توسعه اقتصاد شهر مشهد انجام دادهاند بیان نموده و در پایان نیز پاسخگوی سؤالات و پرسش های حاضرین بودند.
   لازم به ذکر است که مراسم اختتامیه این جشنواره در بعدازظهر همان روز با معرفی شهرداری مشهد به عنوان شهرداری برتر کشور در حوزه پژوهش برگزار گردید.

      

   تعداد بازدید: 695
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,241,597
  تعداد بازدید امروز : 105
  تعداد بازدید دیروز : 427
  آخرین به روزرسانی : 12:55  1399/02/02
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد