•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 49
   کد: 195726
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
   پانزدهمین هم آفرینی مشهد

   پانزدهمین هم آفرینی شهری با موضوع "نوآوری در بهبود شرایط کسب و کارهای هنری و تاب آوری اقتصادی هنرمندان"​

   مرکز نوآوری شهری برگزار می کند:
   پانزدهمین هم آفرینی شهری با موضوع "نوآوری در بهبود شرایط کسب و کارهای هنری و تاب آوری اقتصادی هنرمندان"​
   پانزدهمین هم آفرینی مشهد

    در شرایطی که جهان با بحران بزرگی همانند کرونا دست و پنجه نرم می کند، به شیوه های مختلفی می توان اذهان عمومی را به راهکارهای پیشگیرانه جلب و از همه گیر شدن این بیماری جلوگیری کرد که یکی از این شیوه ها بهرهگیری از هنر و فرهنگ است که کسب و کارهای هنری در این میان از موثرترین شیوهها برای ارتقای دانش عمومی نسبت به کرونا و رعایت فاصلهگذاری هوشمند اجتماعی هستند و می توانند توصیه های آموزشی و بهداشتی و مخاطرات فردی و اجتماعی کرونا را به زبانی موجز و نمادین بیان کرده و برای این کار از درون مایه فرهنگ بهره گیرند.

   از سوی دیگر، هنر درمانی (Art Therapy) رشته ای است مرکب از اصول هنری و روانشناسی که با استفاده از فرآیندی خلاق، آثار هنری خلق شده در روند درمان و آثار هنری شخص سوم به درمان و بهبود افراد کمک میکند و باعث میشود افراد تحت درمان خودآگاهی بیشتری داشته باشند، به درگیریهای درونی خود پی برده و مهارتهای اجتماعی، اعتماد به نفس و امید به زندگی در خود را افزایش و زمان درمان بیماری را کاهش دهند.

   رویدادهای “هم آفرینی” محیطی هم افزا و تعاملی برای رسیدن به مدله ای نوین درطراحی مدل کسب و کار است. با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران، طراحی فرآیند خلاقانه ی هنردرمانی برای مبارزه با ویروس کرونا، خلق ایدههای نوآورانه هنری و فرهنگی و نوآوری در بهبود شرایط کسب و کار هنرمندان در زمان شیوع این بیماری از موضوعات مورد توجه در این هم آفرینی میباشد. علاقمندان به هنر، طراحان خدمات و صاحبان مشاغل میتوانند به صورت مجازی در این رویداد که طبق تقویم اجرایی زیر برگزار خواهد شد، مشارکت کنند. پانزدهمین هم آفرینی مشهد سومین هم آفرینی مجازی ایران

   تاریخ انتشار فراخوان پانزدهمین هم‌آفرینی مشهد و سومین هم‌آفرینی مجازی ایران، ۴ اردی‌بهشت ۹۹ خواهد بود. علاقمندان به صورت فردی یا گروهی-از تاریخ ۵ اردی‌بهشت الی ۲۰ اردی‌بهشت ۹۹ فرصت خواهند داشت تا ایده‌های خود را در قالب مقاله یا طرح پیشنهادی پیرامون موضوع و مسائل این هم‌آفرینی، از طریق راه‌های ارتباطی مطرح شده در فراخوان به استودیوی A.M مرکز نوآوری و شتاب‌دهی پروژه‌های خلاق شهری-

   ارسال کنند. ایده‌های ارسالی در تاریخ ۲۱ و ۲۲ اردی‌بهشت ۹۹ داوری و ۱۰ ایده‌ی منتخب در تاریخ ۲۳ اردی‌بهشت ۹۹ اعلام می‌گردد.

   افراد یا گروه‌های منتخب تا ۲۸ اردی‌بهشت ۹۹ فرصت خواهند داشت تا ایده‌ی خود را با استفاده از منتورشیپ رایگان در نظر گرفته شده برای این هم‌آفرینی، تکمیل کرده و برای داوری مرحله‌ی دوم ارسال نمایند. داوری نهایی این هم‌آفرینی در تاریخ ۲۹ اردی‌بهشت انجام و نتایج در تاریخ ۳۰ اردی‌بهشت اعلام خواهد شد.

   هماهنگی و ارتباط مجازی: 09052659370

   وبسایت: www.roshdana.com/ www.mashhadart.com

   لینک ثبت نام: http://www.roshdana.com/hamafarini15

   تعداد بازدید: 49
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,241,550
  تعداد بازدید امروز : 58
  تعداد بازدید دیروز : 427
  آخرین به روزرسانی : 12:55  1399/02/02
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد