•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 87
   کد: 195722
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
   هم آفرینی مشهد

   سیزدهمین هم آفرینی مشهد با موضوع "نوآوری در توسعه هوشمند کسب و کارهای شهری"

   مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد برگزار می کند:
   سیزدهمین هم آفرینی مشهد با موضوع "نوآوری در توسعه هوشمند کسب و کارهای شهری"
   سیزدهمین هم آفرینی مشهد

    ویروس کرونا یکی از جدیدترین و خطرناکترین ویروس های شناخته شده است که این روزها تاثیر بسیار زیادی روی کسب و کارهای آنلاین و سنتی داشته است. کسب و کارهای سنتی مانند مغازه ها و فروشگاه های فیزیکی تا حد زیادی به تعطیلی کشیده شده اند اما باید در نظر داشت که در همین روزهای سخت چگونه میتوان با خلق و توسعه ی راهکارهای نوین برای حفظ این کسب و کارها تلاش و فروش چند برابری محصولات و خدمات را تجربه کرد. فروش و استراتژی در زمان بحران، کم کردن اثرات ناشی از ویروس کرونا بر کسب و کارهای شهری،انتظارات مشتری در زمان شیوع ویروس، راههای حفظ و افزایش میزان فروش، اقدامات پیشگیرانه در محل کسب و کار و اعتمادسازی در زمان شیوع ویروس کرونا محورهای خلق ایده در این همآفرینی هستند. رویدادهای “همآفرینی” محیطی همافزا و تعاملی برای رسیدن به مدلهای نوین در طراحی مدل کسب و کار است. با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در ایران، روال عادی کسب و کار -البته بسته به نوع کار- متاثر کرده است، علاقمندان به بازآفرینی اقتصاد شهری، طراحان خدمات و صاحبان مشاغل میتوانند به صورت مجازی در این رویداد که طبق تقویم اجرایی زیر برگزار خواهد شد، مشارکت کنند.

   تاریخ انتشار فراخوان سیزدهمین هم‌آفرینی مشهد و اولین هم‌آفرینی مجازی ایران، ۲۵ فروردین ۹۹ خواهد بود. علاقمندان -به صورت فردی یا گروهی- از تاریخ ۲۶ فروردین الی ۱۰ اردیبهشت‌ ۹۹ فرصت خواهند داشت تا ایده‌های خود را در قالب مقاله یا طرح پیشنهادی پیرامون موضوع و مسائل این هم‌آفرینی، از طریق راه‌های ارتباطی مطرح شده در فراخوان به استودیوی A.M مرکز نوآوری و شتاب‌دهی پروژه‌های خلاق شهری-

   ارسال کنند. ایده‌های ارسالی در تاریخ ۱۱ و ۱۲ اردی‌بهشت ۹۹ داوری و ۱۰ ایده‌ی منتخب در تاریخ ۱۳ اردی‌بهشت ۹۹ اعلام می‌گردد.

   افراد یا گروه‌های منتخب تا ۱۸ اردی‌بهشت ۹۹ فرصت خواهند داشت تا ایده‌ی خود را با استفاده از منتورشیپ رایگان در نظر گرفته شده برای این هم‌آفرینی، تکمیل کرده و برای داوری مرحله‌ی دوم ارسال نمایند. داوری نهایی این هم‌آفرینی در تاریخ ۱۹ اردی‌بهشت انجام و نتایج در تاریخ ۲۰ اردی‌بهشت اعلام خواهد شد.

   ایده ها در قالب pdf و به همراه مشخصات افراد یا تیم که شامل مشخصات فردی، تحصیلی و تخصص می باشد بر روی سایت آپلود و یا از طریق شماره درج شده ارسال گردد.

   هماهنگی و ارتباط مجازی: 09052659370

   وبسایت: www.mashhadart.com/www.roshdana.com

   لینک ثبت نام: http://www.roshdana.com/hamafarini13

   لازم به ذکر است که با توجه به شرایط فعلی، رویداد به صورت مجازی برگزار می گردد.

   تعداد بازدید: 87
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,305,329
  تعداد بازدید امروز : 233
  تعداد بازدید دیروز : 1,678
  آخرین به روزرسانی : 09:16  1399/04/21
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد