•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 442
   کد: 43396
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۳/۰۴/۲۳

   برگزاری نشست معاونت برنامه ریزی و توسعه و معاونان دانشگاه فردوسی مشهد

   برگزاری نشست معاونت برنامه ریزی و توسعه و معاونان دانشگاه فردوسی مشهد در مورد پتانسیل های همکاری
   برگزاری نشست معاونت برنامه ریزی و توسعه و معاونان دانشگاه فردوسی مشهد


   نشست مشترک معاونت برنامه ریزی و توسعه با معاونان پژوهشی و آموزشی و جمعی از همکاران و مسئولان دانشگاه فردوسی مشهد روز یکشنبه مورخ 22/4/93 در محل ساختمان مرکزی دانشگاه فردوسی برگزار گردید. در این نشست که به منظور شناسایی زمینه های تعامل مشترک بین دو سازمان برگزار گردید آقای دکتر بهرامی معاون پژوهشی دانشگاه ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به وجود برخی مسائل موجود در شهر و همچنین پتانسیل ها و ظرفیت های دانشگاه در جهت حل این مسائل اظهار داشتند که دانشگاه دارای حدود 12000 دانشجوی تحصیلات تکمیلی و 800 نفر عضو هیات علمی می باشد. ایشان حوزه های IT، انرژی های تجدیدپذیر، مسائل کم آبی و گیاهان متناسب با کم آبی، بیوتکنولوژی و گیاهان زینتی، آلودگی های محیط زیست را از زمینه هایی دانستند که می تواند همکاری مشترک روی آن صورت گیرد.
   آقای دکتر هاشمی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیز با تبریک سالروز ولادت کریم اهل بیت، با اشاره به ظرفیت های آموزشی موجود در دانشگاه، کالج دانشگاه را از حوزهایی دانستند که در زمینه برگزاری دوره های مختلف آموزشی فعال بوده و می تواند در زمینه های آموزشی ارائه خدمات نماید.
   آقای دکتر برادران معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری نیز با اشاره به حوزه های گسترده فعالیت شهرداری مشهد و با اشاره به ساختار و وظایف معاونت برنامه ریزی و توسعه ومدیریت ها و گروههای ذیل آن، همکاری در زمینه های اسناد توسعه شهری، مهندسی ارزش پروژه های شهری، تهیه و تدوین نظام مطالعات و پژوهش های شهرداری، امور پژوهشی و ... را خواستار شدند. ایشان همچنین اعلام آمادگی نمودند از ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه فردوسی در امور شهری بهره گیری گردد.
   آقای مهندس عبدالله زاده مدیر پژوهش و توسعه نیز ضمن برشمردن اقدامات مشترک درسال های قبل با اشاره به تبصره 18 بودجه سال 1393 شهرداری، همکاری در زمینه انجام طرح های فناورانه و نوآورانه را از ظرفیت های بی نظیری دانستند که شرایط آن در شهرداری فراهم گردیده و می تواند منشاء تحولات بزرگی در شهر باشد. همچنین ایشان امور پژوهشی و انجام پژوهش، حمایت از پایان نامه های دانشجویی و نشست های مشترک را از زمینه های همکاری دانشگاه و شهرداری بر شمردند.
   در ادامه نیز سایر اعضای جلسه و مسئولان دانشگاه به زمینه های همکاری و پتانسیل های موجود به منظور تعاملات مشترک اشاراتی داشتند.
   در نهایت نیز با توجه به مباحثات مختلف مطرح شده، مقرر شد پیش نویس تفاهم نامه همکاری راهبردی در حوزه های مختلف تهیه گردد و هچنین نسبت به ایجاد کارگروهی برای عملیاتی سازی و پیگیری تفاهمات اقدام گردد. همچنین مقرر شد جهت تعاملات نزدیکتر و ارائه نیازهای شهرداری، نسبت به تخصیص فضایی در دانشگاه جهت حضور نمایندگان شهرداری همکاری لازم به عمل آید.
    

   تعداد بازدید: 442
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  فرم های مورد نیاز نواروان و پژوهشگران
  معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد
  بانک اطلاعات تامین کنندگان شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,241,761
  تعداد بازدید امروز : 269
  تعداد بازدید دیروز : 427
  آخرین به روزرسانی : 12:55  1399/02/02
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن : 36006126-051
  فکس : 6090509-051
  آدرس :مشهد- بلوار معلم - نبش معلم یک- طبقه اول ساختمان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد -مدیریت پژوهش • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد